Imprezy okolicznościowe

Imprezy okolicznościowe w Wolanowie

imprezy firmoweOrganizacja imprezy okolicznościowej to duże wyzwanie. Odpowiednio zaaranżowany event może być jednak źródłem satysfakcji dla organizatorów oraz miłym wspomnieniem dla wszystkich uczestników zabawy. Aby tak się stało, warto skorzystać z pomocy profesjonalistów, którzy od lat urządzają bankiety, imprezy firmowe, a nawet imprezy weselne. Zastanawiasz się, gdzie w Radomiu lub najbliższej okolicy znajdziesz takie miejsce? Zapraszamy do miejscowości Wolanów. Znajdujący się tutaj zajazd z restauracją Bajka to wymarzone miejsce na imprezy okolicznościowe o rozmaitym charakterze.

Imprezy firmowe i bankiety

Działamy od 40 lat. Przez ten czas zorganizowaliśmy wiele eventów, wśród których na szczególną uwagę zasługują imprezy firmowe oraz bankiety. W zależności od rodzaju wydarzenia spotkanie może mieć oprawę elegancką lub swobodną (np. integracja pracowników, team building). Wystarczy, że nakreślisz nam swoją wizję imprezy okolicznościowej, a poprzez wystrój i menu dopasujemy jej charakter do Twoich oczekiwań.

Jakie są zalety organizacji imprezy firmowej w Bajce?

  • Powiedzie się ona bez względu na pogodę, zatem może odbyć się nawet zimą czy podczas niepogody.
  • Umożliwia integrację pracowników między sobą oraz pracowników z przełożonymi.
  • Jest doskonałą okazją do spotkania na gruncie prywatnym.
  • Gwarantuje udaną zabawę lub profesjonalne spotkanie w zależności od charakteru spotkania,
  • W całości dopasowujemy wydarzenie do oczekiwań uczestników.

Dzięki temu, że nasz obiekt to nie tylko restauracja z kuchnią polską, ale także zajazd w którym można przenocować. Zapraszamy na bankiety nie tylko gości z Radomia, ale także z całej Polski.

Imprezy weselne

Przytulny obiekt, w którym króluje nastrojowy wystrój i smaczna kuchnia to idealne miejsce na kameralne imprezy weselne. W zależności od tego, ilu gości zaprasza na swoje przyjęcie, do dyspozycji oddajemy dwie sale: 40- lub 70- osobową. To przestrzeń, którą odpowiednio udekorujemy i przygotujemy, abyś w gronie swoich bliskich spędził najpiękniejszy dzień w życiu.

Organizując u nas imprezę weselną możesz liczyć na:

  • fachowe wsparcie na każdym etapie organizacji,
  • smaczne jedzenie, dania kuchni polskiej, wyborne pierogi, które zachwycą wszystkich smakoszy,
  • indywidualnie skomponowane menu, w którym uwzględniamy preferencje gości (np. dania wegetariańskie).

Przytulny lokal oraz zielone otoczenie z placem zabaw to najlepszy wybór na imprezy okolicznościowe w rodzinnym gronie.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty oraz organizacji imprezy okolicznościowej w Zajeździe Bajka w miejscowości Wolanów.Napisz do nas