Domek letniskowy Radom

Domek letniskowy w Wolanowie

domek letniskowy Radom
Radom oraz okoliczne miejscowości mają sporo do zaoferowania turystom. XIX- wieczny ratusz, kościoły i katedry, zabytkowe domy oraz kamienice, muzea, pomniki i galerie. Jeden dzień to często za mało, aby w pełni odkryć uroki Radomia i okolic. Osobom, które przyjeżdżają w te rejony w okresie od wiosny do jesieni proponujemy wygodne domki letniskowe. Zlokalizowane w miejscowości Wolanów obiekty, stanowią doskonałą bazę wypadową do oddalonego o 10 kilometrów miasta oraz na wycieczki terenowe. Zalew otoczony 19 szlakami rowerowymi oraz lasami to idealnie miejsce na aktywny wypoczynek z dala od wielkomiejskiego hałasu.

Domek na wynajem już sam w sobie jest atrakcją, ponieważ umożliwia spędzenie kilku dni blisko natury. To czas na złapanie oddechu i nabranie nowych sił w otoczeniu przyrody.

Domek letniskowy dla 5 osób

Domki letniskowe mają swój niepowtarzalny urok. Gwarantują większa prywatność oraz przestrzeń, ważną zwłaszcza dla rodzin czy grup przyjaciół. Bezpiecznie przechowasz tutaj przywieziony sprzęt sportowy, zrobisz grilla, spędzisz czas z bliskimi.

Oferujemy wygodny domek letniskowy dla 5 osób oraz:

  • bezpłatny parking dla naszych gości,
  • doskonałą lokalizację całego obiektu, tuż przy trasie Radom — Łódź,
  • możliwość skorzystania z oferty restauracji, serwującej smaczną domową kuchnię,
  • dostęp do telewizji i Internetu.

Domki letniskowe — otoczenie

Wiemy, że podstawą udanego wypoczynku jest nie tylko komfortowy nocleg. Dlatego domek na wynajem znajduje się obok zajazdu z restauracją, które otoczone są estetycznymi trawnikami i placem zabaw. To wszystko sprawia, że u nas wypoczniesz, zjesz smacznie, a Twoje dzieci spędzą czas na wesołej beztroskiej zabawie. Jeżeli przyjeżdżacie większą grupą, część osób może zostać zakwaterowana w domku letniskowym, a pozostali w tanich pokojach.

Domek na wynajem to również atrakcyjna alternatywa na różnego rodzaju kameralne uroczystości — wieczory panieńskie i kawalerskie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!Napisz do nas