Chrzciny Radom

Miejsce na chrzciny

Zastanawiasz się, gdzie w Radomiu zorganizować chrzciny? Zaledwie 10 kilometrów od miasta, w Wolanowie znajduje się zajazd i restauracja Bajka. Nasz obiekt to wyjątkowe miejsce, idealne do organizacji uroczystości, takiej jak chrzciny. Bez względu na to, czy planujesz kameralny rodzinny obiad czy większe spotkanie, zorganizujemy je dla Ciebie.

Przyjęcie w restauracji

Przyjęcia po sakramencie chrzcin coraz częściej odbywają się w restauracji. To doskonała alternatywa dla tradycyjnych domowych uroczystości. Jeżeli chcesz oszczędzić czas, siły oraz pieniądze, zarezerwuj salę w Bajce i powierz organizację przyjęcia profesjonalistom.

Dlaczego Bajka to najlepsze miejsce na chrzciny?

  • Obiekt jest zlokalizowany przy drodze Radom — Łódź, dzięki czemu Twoi goście znajda nas bez trudu.
  • Możemy poszczycić się smaczną polską kuchnią, której specjalnością są własnoręcznie lepione pierogi.
  • Do dyspozycji gości oddajemy bezpłatny parking.
  • Posiadamy estetycznie zaaranżowaną przestrzeń wokół obiektu wraz z placem zabaw dla najmłodszych.

chrzciny Radom

W zależności od wielkości uroczystości, chrzciny możesz zorganizować na sali 40- lub 70- osobowej. Każda z nich na czas przyjęcia jest zamykana, a wnętrze subtelnie dekorowane. Zastawione stoły kuszą bogactwem zapachów oraz kolorów, które idą w parze z walorami smakowymi.

Nie tylko restauracja

Miejsce na chrzciny powinno zapewniać nie tylko smaczne jedzenie, ale także inne atrakcje i udogodnienia dla gości. Wygodne pokoje z dostępem do telewizji i Internetu, parking, plac zabaw dla dzieci — to wszystko znajdziesz na terenie naszego obiektu.

Jeżeli wśród Twoich gości znajdują się osoby, które przyjechały z daleka, zarezerwuj dla nich tanie pokoje. Dzięki noclegowi będą oni mogli dłużej towarzyszyć ochrzczonemu dziecku i jego rodzicom, a przed wyruszeniem w drogę powrotną odpocząć.

Zapraszamy do rezerwacji sali w naszej restauracji. To wyjątkowe miejsce na chrzciny, które pozwoli Tobie i Twoim bliskim świętować w rodzinnej atmosferze bez konieczności pracochłonnych przygotowań oraz porządków. Zapraszamy!



Napisz do nas